sobota, 6 lipca 2013

DAY_187

jeszcze dokładnie tydzień do wyjazdu a ja z jednej strony chce tam już być a z drugiej nie. Pierwszy raz mi się to zdarza. BO zawsze chciałam tam już być. Opowiadanie zacznę przepisywać najdalej za godzinę jak trochę wytrzeźwieje. :P Widziałam się bowiem z Greyuchną. Czuję tez lekki helikopter i mam pewne domysły co do anonima piszącego komentarze pod postami. Znaczy dwoma. Bo wiem chyba kto to jest. nie zdradzę kto bo przestaną pisać, ale jak mówiłam wcześniej mam pewne podejrzenia. Do jeden os mam spoko stosunek, a druga mnie wkurza. Komentujący jeśli to czytacie zdradźcie swoją tożsamość, i potwierdźcie bądź nie moje przypuszczenia. Btw jestem również mile zaskoczona że tyle osób czyta mojego blooga. To jest dla mnie niesłychanie dobra informacja. Bo jak to może już pisałam bądź nie to bardziej wolę słowo pisane. Zresztą to widać :P Co mogę jeszcze rzec, Hannibal po pierwszych 3 odcinkach trochę mnie wciągnął, bo pierwszy był nudny, teraz siedzę na czwartym. Ci co mnie dobrze znają i oglądali ten serial wiedzą, że nie powinnam go oglądać z pewnych względów, ale ja jednak robię to dalej. Może w ten sposób pozbędę się moich lęków. Może chcecie mi pomóc pozbyć się lęków? Piszcie C: A! i nikt nie napisął czy muzyka na bloogu wam się podoba C: Czekam na opinie C:

6 komentarzy:

 1. Kurwa nie moge tego czytac

  OdpowiedzUsuń
 2. Popracuj trochę nad stylem, składnią i interpunkcją , bo to u ciebie leży, a skoro wolisz słowo pisane, to staraj się aby twoja twórczość była zdatna do odbioru.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. A zdradzicie się kim jesteście? Bo to znów te same dwie osoby. + Wiem że ma małe problemy z składnią i interpunkcją :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Ej no, jestem jeszcze ja :o
  Muzyka jest spoko, ale ciesze się, że można ją zapauzować.
  Baw się dobrze na wakacjach, Duchopsie, zasłużyłaś na wypoczynek.
  Btw, nie ma przymusu czytania, ani komentowania, drodzy hejterzy (lub może powinna być tu użyta liczba pojedyncza) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba wiem, kim jesteś, nikt inny nie stawia takiej emotki. XD

   Usuń
 5. +w miarę fajne piosenki są w playerze, miło się słucha

  OdpowiedzUsuń