piątek, 18 października 2013

DAY_215

BOŻĘ. Czy nie ma już normalnych ludzi. Nie które rzeczy przechodzą ludzkie pojęcie. A Ci co myślą, że są dorośli się w większości przypadków mylą. W tym tyg spotkało mnie wiele fajnych rzeczy, np. Środa C: Ale kurcze! Czemu wszyscy w sobotę chcą się spotkać. !. Mam rodzinny obiad z okazji 20 rocznicy ślubu rodziców z całą familia prawie, no i kurcze nie mogę. Poprostu. (druga sprawa że w sumie nawet nie mam za dużo hajsów). :C Ale widzę też że niektóre sytuacje powracają, co prawda z małym nasileniem, ale nadal w formie irytującej. + Okazuje się ktoś kogo miałam za bliskiego znajomego okazał się cóż, złym wyborem po całej linii. No ale tak bywa i nic nie możemy z tym zrobić. Nie mam już w sumie ochoty więcej pisać, bo nie mogę nic dosłownie napisać, bo osoby o których mam ochotę napisać mogły by się nawinąć na link i przeczytać to.

1 komentarz:

  1. Ludzie to w większości straszni gówniarze, a na dodatek egoiści (a najgorsze jest to, że nie mają tej świadomości, udają niewiniątka i nie wiedzą, co robią źle), trzeba przywyknąć i polegać na tych, na których masz pewność, że możesz. A właściwie najlepiej tylko na sobie, wtedy przynamniej się nie zawiedziesz i nie będziesz zależna od innych.
    Polecam uzbroić się w cierpliwość i znieczulić na niektóre sprawy, bo niestety niektóre zachowania powtarzają się nagminnie.

    OdpowiedzUsuń