niedziela, 22 grudnia 2013

DAY_231

No udało się. Zrobiłam dzisiaj swój pierwszy humus. Smakuje zajebiście, tylko trochę za bardzo czuć oliwę, ale ja po prostu jestem na nią wyczulona , bo za nią za bardzo  nie przepadam. A pisanie opowiadanka idzie mi lepiej niż zazwyczaj w nocy napisałam 4 strony a teraz już 5 kończę. Jak to ja wróciłam do słuchania zespołu którego kiedyś słuchałam czyli: Blood on the Dance Floor. Oczywiście nie jest jakiś mój ulubiony zespół ale lubię kilka ich piosenek. I tak przyznam, do wybitnych zespołów oni tez nie należą. I tak nie wiem dlaczego ich słucham. Po prostu. Nic innego ciekawego się w sumie nie dzieje. Może wieczorem coś się zadzieje to dopisze tutaj :P

[Wieczór]

No ja nie mogę, czy ludzie naprawdę nie umieją czytać i w ogóle co się dookoła dzieje. Ja pierdolę. No po prostu... dlaczego musi być tak wiele problemów dookoła. Ale temu pewnie poświęcę następną notkę bo muszę troszkę ochłonąć.

2 komentarze:

 1. Spokojnie, złość piękności szkodzi! Ludzie się nigdy nie nauczą. A jeśli, to znajdą się inni, jeszcze głupsi i bardziej uparci od tamtych poprzednich - trzeba mieć zapas cierpliwości na takie chwile.
  Co to jest ten humus? Smaczny on? Gratuluję osiągnięć kulinarnych, trzeba się rozwijać na wszystkich płaszczyznach.
  Dobrze, pisz pisz opowiadanie! Zdażysz do Wigilii? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opowiadanko skończone i opublikowane, dosłownie świeżutkie, przed chwileczką wrzucone. Jak chcesz przecztać to możesz tu:
   http://our-new-day.blog.onet.pl/2013/12/23/this-christmas-i-will-give-you-my-hurt/
   LUB tu:
   http://our-neu-day.blogspot.com/2013/12/this-christmas-i-will-give-you-my-hurt.html?zx=8b7947943fed7637

   Hummus:http://pl.wikipedia.org/wiki/Hummus

   Usuń